Wręczenie nagród za osiągnięcia w I semestrze

„Bez ciekawości nie ma mądrości”, „Bez pracy nie ma kołaczy” to przysłowia, które odzwierciedlają starania uczniów, jak również zaangażowanie nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Warszawie.

21.03.2024 r. odbył się uroczysty apel dla uczniów klas I – V, podczas którego nauczyciele organizatorzy oraz koordynatorzy konkursów, olimpiad, zawodów sportowych itp. wręczyli wyróżnionym uczniom dyplomy oraz nagrody za różnorodną działalność szkolną i pozaszkolną prowadzoną w I semestrze roku szkolnego 2023/2024.

Uczniowie odnieśli sukcesy zarówno w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, konkursach artystycznych, jak również w wielu dyscyplinach sportowych.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do celu. Zaś każdego ucznia, bez wyjątku, zachęcamy do brania udziału w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych organizowanych w II semestrze roku szkolnego 2023/2024.

Za ufundowanie nagród dziękujemy Radzie Rodziców.

Uroczystość umiliły występy wokalne naszych uczniów. „To wiosna! To wiosna! Nadzieja radosna. Kolorów paleta i promień słońca w nas.”Tymi radosnymi słowami uczniowie klasy IA przywitali kalendarzową wiosnę i tym samym rozpoczęli uroczysty apel. Zaś o tym, że „nic dwa razy się nie zdarza” zaśpiewali uczniowie klasy szóstych.

Nie zapomnieliśmy również o niezwykłych ludziach, jakimi są osoby z Zespołem Downa, dlatego też nasi uczniowie wkładając dziś dwie różne skarpetki, solidaryzowali się ze wszystkimi obchodzącymi Światowy Dzień Zespołu Downa.