Logopedzi ze Szkoły Podstawowej nr 231 im. gen. M. Zaruskiego w Warszawie, Szkoły Podstawowej nr 4 im. W. Broniewskiego w Warszawie oraz Szkoły Podstawowej im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie zorganizowali i przeprowadzą ogólnopolską akcję edukacyjną pod tytułem – EKOLOGOPEDIA – Ogólnopolska Akcja Edukacyjna.             Głównym celem Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej „Ekologopedia” jest innowacyjne i kreatywne

[ Zobacz więcej … ]

Jest nam niezmiernie miło poinformować,  iż  nasza szkoła po raz trzeci   została  doceniona i wyróżniona przez organizatorów akcji  „Warszawskie Święto Drzewa –     Milion Drzew dla Warszawy”.  W akcji wzięło udział 120 placówek oświatowych z terenu Warszawy,  spośród których wyróżniono 11.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w połowie grudnia , a tuż przed Świętami  Bożego Narodzenia statuetka i

[ Zobacz więcej … ]

Szóstego grudnia reprezentanci klas 2-4 z naszej szkoły uczestniczyli w dzielnicowym finale programu „Od zabawy do sportu”. Uczniowie startowali w wielu konkurencjach w formie wyścigów rzędów. Dzielnie wykonywali wszystkie zadania. Dzieci świetnie się bawiły w czasie rywalizacji. Uczestników odwiedził św. Mikołaj, a na zakończenie turnieju wszyscy otrzymali super nagrody – deskorolki. OpiekunowieJoanna BolestaMonika Sadłek

W naszej szkole odbył się świetlicowy konkurs „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa” skierowany do uczniów klas I – VIII. Konkurs miał na celu: kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni, wspieranie rozwoju twórczości dzieci i młodzieży. Jury, spośród zgłoszonych przepięknych ozdób (choinek, lampionów, bombek, stroików, wieńców adwentowych itd…), wyłoniło zwycięzców. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach. Dziękujemy i

[ Zobacz więcej … ]

Uczniowie naszej szkoły należący do Szkolnego Koła PCK wzięli udział w kampanii społecznej IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. Fundacja Dbam o Mój zasięg dostarczyła nam piękne kartki świąteczne, które wypisaliśmy i przesłaliśmy do Domu Św. Faustyny

[ Zobacz więcej … ]

Świetlica szkolna oraz Szkolne Koło Wolontariatu Empatia zorganizowała zbiórkę dla bezdomnych zwierząt. Przez ostatnie dwa tygodnie uczniowie oraz ich rodzice mieli okazję do wsparcia Fundacji Psoty i Koty w Zakrzewie. Celem akcji było kształtowanie postaw przyjacielskich wobec zwierząt oraz zwrócenie uwagi na los bezdomnych zwierząt. Udało się zebrać dwa kartony suchej i mokrej karmy oraz

[ Zobacz więcej … ]

Skip to content