Aktualności i sukcesy - Szkoła Podstawowa nr 231

Zapraszamy do zapoznania się z nowym planem lekcji, obowiązującym od dnia 24 lutego 2020 roku

Dnia 7 lutego 2020r. tuż przed oczekiwanymi przez dzieci feriami, odbył się apel dla klas I-III o tematyce zimowej, zaprezentowany przez uczniów z klasy IIIc. Uroki pięknej zimy, dzieci przedstawiły w wierszach i piosenkach. Były też rady, aby aktywnie spędzać czas również w chłodne zimowe dni, nie zapominając o odpowiednim ubiorze. Uczniowie wspomnieli też o

[ Zobacz więcej … ]

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego serdecznie zaprasza Rodziców/Opiekunów kandydatów do klas I w roku szkolnym  2020/2021 na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji. Spotkanie odbędzie się 25.02.2020 r. o godz. 18.00.

4 lutego 2020r. w naszej świetlicy odbył się świetlicowy konkurs kulinarny MasterChef. Konkurs skierowany był do dzieci uczęszczających do świetlicy. Został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie konkursu zadaniem uczestników było przygotowanie i opracowanie przepisu deseru, który każde dziecko może samodzielnie przygotować. Wpłynęło wiele przepisów, które zachwyciły komisję jurorską. Autorzy najciekawszych deserów zostali zakwalifikowani

[ Zobacz więcej … ]

Dnia 24 stycznia 2020 roku w Libiążu odbyły się wydarzenia związane z trzecią rocznicą śmierci Heleny Kmieć. Powiązane były z premierą płyty „Helena. Muzyczna biografia”, do której dwie piosenki zostały stworzone przez nasz szkolny zespół „BOGUmił i DOBROmirki”. W skład zespołu wchodzą uczennice z klasy VB: Dominika Moskalik, Lena Apitz, Monika Stolarczuk, Anna Więclewska i Maria

[ Zobacz więcej … ]

Dnia 6 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 373 w Warszawie odbył się Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Pastuszkowie przybywajcie, Jemu wdzięcznie przygrywajcie…” – edycja III. Jego celem było uwrażliwianie na piękno kolęd i popularyzacja pastorałek, kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, rozbudzanie zainteresowań muzycznych, promowanie uczniów uzdolnionych wokalnie oraz wymiana doświadczeń. W przesłuchaniach wzięło udział 49

[ Zobacz więcej … ]

Font Resize
Contrast