Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

9 kwietnia br. zostały ogłoszone wyniki Zawodów CMI na etapie lokalnym. Celem tych zawodów jest m.in. wspieranie udziału w  zawodach i konkursach w programowaniu, rozwój współzawodnictwa, umiejętności pracy zespołowej oraz integracja uczestników. Z radością informujemy o sukcesie naszych czwartoklasistów, uczestników koła informatycznego prowadzonego w ramach projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Drużyna w składzie: Alper Ĕrdogan (kl. 4a),

[ Zobacz więcej … ]

W drugim semestrze roku szkolnego 2020/2021 r. Szkoła Podstawowa nr 231 im. Gen. M. Zaruskiego w Warszawie otrzymała w ramach XVI edycji Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych dofinansowanie na realizację zgłoszonego projektu pt. „Usprawniamy mowę rysunkiem i słowem”  – warsztaty logopedyczne z wykorzystaniem myślenia wizualnego. Celem warsztatów było wspieranie uczniów z zaburzeniami mowy w kształtowaniu i rozwijaniu

[ Zobacz więcej … ]

W maju 2021 r. uczennice naszej szkoły – Lena Kobiałka i Amelia Balke uczestniczyły w przesłuchaniach VI Warszawskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży Debiuty online – „Brożka Kultury” 2021. Konkurs organizowany był przez Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej. Celem przeglądu była prezentacja zdolności, talentów i umiejętności uczniów warszawskich placówek edukacyjnych, dostrzeżenie i wyłonienie osobowości wyjątkowych, kreatywnych

[ Zobacz więcej … ]

Świetliczaki z klasy III włączyły się w przygotowywanie pracy konkursowej w ramach programu edukacyjnego Grupy Energa „Planeta Energii”. Zajęcia rozpoczęły się od rozwiązywania zadań na platformie – dzieci oglądały filmy, rozwiązywały zadania i dyskutowały. Następnie każdy z uczniów oraz nauczycieli miał do wykonania specjalne zadanie. Pani Marta Barszczowska czuwała nad całością realizacji zajęć oraz napisała

[ Zobacz więcej … ]

Od roku szkolnego 2019/20 nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskim Projekcie Dobrych Uczynków „Ziarenka Dobra” – „Dzieci – planecie Ziemi”. Projekt organizowany jest przez Publiczne Przedszkole nr 12 oraz Publiczne Przedszkole nr 13 w Pile. Jego celem jest zachęcenie dzieci do bezinteresownego i świadomego czynienia dobra na rzecz innych, a przede wszystkim na rzecz środowiska, w którym żyją. Projekt

[ Zobacz więcej … ]

Skip to content