5 grudnia rusza w naszej bibliotece Przedświąteczny Kiermasz Książki. W ofercie przeważają książeczki dla dzieci młodszych, głównie kolorowanki i pozycje edukacyjne, w cenie od 4 do 20 zł. Akcja ta stanowi jedną z form realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, którego nasza szkoła jest beneficjentem.Jest to dobra okazja, by sprawić prezent sobie lub rodzeństwu. Serdecznie zapraszamy.

„Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze…” W Andrzejki naszą szkołę odwiedziły samorządowe wróżki, które zapraszały do losowania przepowiedni. Wróżby mogły dotyczyć wszystkiego, od miłości po zdrowie, sławę i majątek. Choć nigdy nie udało się zdobyć dowodu na istnienie możliwości przepowiedzenia przyszłości, to nadal chętnie chcemy sprawdzić, co nas może czekać w

[ Zobacz więcej … ]

Dzisiaj odwiedziły nas Misie! Miękkie, puchate i takie z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Garść misiowych faktów

[ Zobacz więcej … ]

Szkolne Koło wolontariatu „Empatia” zachęca wszystkich do udziału w zbiórce artykułów dla zwierząt z Przytuliska „Znajdki” (koło Radzymina). Zbieramy: – karmę dla psów i kotów (mokrą i suchą z długą datą ważności) – legowiska, obroże, smycze, miski – żwirek, podkłady – kosmetyki dla zwierząt (szampony, itp.) Akcja trawa od 21.11- 02.12.2022. Rzeczy będzie można zostawić

[ Zobacz więcej … ]

Dzień ten przypada na 8 listopada, ale w naszej szkole poświęciliśmy tematowi zdrowego odżywiania aż cały tydzień. W dniach 13-17 listopada nasze klasy wypełniły się zapachem owoców i warzyw, a uczniowie na moment stali się kucharzami i dietetykami. Każda z klas 1-3 zapoznała się z zasadami zdrowego odżywiania, ale przede wszystkim przygotowała zdrowe posiłki: kolorowe

[ Zobacz więcej … ]

Skip to content