Nasza szkoła otrzymała certyfikat zaświadczający o wdrożeniu i zrealizowaniu programu InterAct. W roku szkolnym 2021/2022 oraz 2022/2023 wdrożyliśmy i realizowaliśmy program InterACT. Jest to program edukacji antydyskryminacyjnej stworzony przez dr Mary Weidner (z West Virginia University w USA) i zaadaptowany do warunków polskich przez dr hab. prof. UŚ Katarzynę Węsierską z udziałem członków Koła Naukowego Młodych Logopedów Uniwersytetu Śląskiego. Program adresowany jest do dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Celem programu jest kształtowanie adekwatnych

[ Zobacz więcej … ]

            Nasza szkoła po raz trzeci organizuje we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie oraz Szkołą Podstawową im. św. M. Kolbego w Teresinie ogólnopolską akcję logopedyczną. W tym roku jest to Ogólnopolska Akcja Logopedyczna „Słowo daję”.              Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich logopedów i nauczycieli z polskich i polonijnych

[ Zobacz więcej … ]

Drodzy uczniowie do 29 września z okazji Dnia Chłopaka wybieramy Klasowego Dżentelmena 🙂 Prosimy o zgłoszenie Klasowych Dżentelmenów do świetlicy szkolnej do Pani Joanny Bolesty. 29 września mile widziane będą u uczniów: muchy, krawaty lub kapelusze. Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski śle wszystkim mężczyznom w naszej szkole serdeczne życzenia. W dniu 29 wrześniaNiech świat

[ Zobacz więcej … ]

Dnia 21.września 2023r. , na Cmentarzu Tarchomińskim przy ul. Mehoffera, Poczet Sztandarowy naszej szkoły wziął udział w obchodach 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Młodzież z białołęckich szkół, wraz z Kompanią Honorową Wojska Polskiego oraz przedstawicielami władzy Dzielnica Białołęka , oddała hołd poległym Żołnierzom AK „OBROŻA”.

Mamy pierwsze sukcesy sportowe w nowym roku szkolnym. Wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie w indywidualnych zawodach w biegach przełajowych o mistrzostwo dzielnicy Białołęka. W kategorii Dzieci – Franek Zychewicz z klasy 6a wywalczył brązowy medal, a Alan Grabowski z klasy 8a w kategorii Młodzież, po pasjonującym biegu zakończył zawody na 3 miejscu i również otrzymał

[ Zobacz więcej … ]

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji spotkali się z najmłodszymi uczniami naszej szkoły, aby porozmawiać o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Podczas spotkania funkcjonariusze uświadamiali dzieciom, z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać podczas drogi do i ze szkoły oraz jak ważną rolę w naszym bezpieczeństwie pełnią odblaski.

Skip to content