Aktualności i sukcesy - Szkoła Podstawowa nr 231

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 25 prac, które oceniane były w dwóch kategoriach : prace płaskie i przestrzenne. Prace płaskie :I miejsce: Magdalena Tomczak III BII miejsce: Aleksandra Samel I BIII miejsce: Alicja Oporska I B Wyróżnienia:Pola Kubiak I ABernard Grzegorzak I AMichał Kośmider I A Prace przestrzenne:I miejsce: Amelka Balke II CII miejsce:

[ Zobacz więcej … ]

W dniach od 2 do 4 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wielkopostnych rekolekcjach. Poprowadził je Ojciec Artur Kiliszek ze Zgromadzenia Męki Pańskiej. Ten szczególny czas pomógł nam w przygotowaniu się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dzięki naukom rekolekcyjnym, każdy miał okazję, aby zastanowić się nad swoją wiarą, postępowaniem i zrozumieć, jakie drogi i działania człowieka

[ Zobacz więcej … ]

Od grudnia 2019 r. do lutego 2020 r. nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji „O osobach z niepełnosprawnościami”. Jej celem było promowanie postawy otwartości i akceptacji dla niepełnosprawności wśród dzieci oraz wprowadzenie nowoczesnych form pracy z książką w bibliotekach szkolnych. Udział w tym wydarzeniu odbył się dzięki współpracy biblioteki ze świetlicą szkolną. W ramach akcji w

[ Zobacz więcej … ]

   3 i 4 marca w naszej  szkole odbyły się  warsztaty czytelnicze dla klas I, II i III przeprowadzone przez przedstawicielkę wydawnictwa Zakamarki, zaproszoną przez bibliotekę szkolną. Celem tego wydarzenia było zachęcenie do samodzielnego czytania, rozwijanie świadomości emocjonalnej dzieci, szerzenie kultury czytelniczej, rozbudzenie kreatywności i ciekawości uczniów,     W ramach warsztatów w poszczególnych klasach  zaprezentowano

[ Zobacz więcej … ]

Dnia 24 stycznia 2020 roku w Libiążu odbyły się wydarzenia związane z trzecią rocznicą śmierci Heleny Kmieć. Powiązane były z premierą płyty „Helena. Muzyczna biografia”, do której dwie piosenki zostały stworzone przez nasz szkolny zespół „BOGUmił i DOBROmirki”. W skład zespołu wchodzą uczennice z klasy VB: Dominika Moskalik, Lena Apitz, Monika Stolarczuk, Anna Więclewska i Maria

[ Zobacz więcej … ]

Font Resize
Contrast