Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Klasy 4-8 brały także udział w obchodach Dnia Ziemi. Z tej okazji uczniowie zasadzili dwa krzewy na terenie naszej szkoły oraz wykonali plakaty ekologiczne zgodnie z hasłem międzynarodowym na ten rok Ziemia vs plastik.

22 kwietnia świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Uczniowie klasy II b i II d przygotowali z tej okazji przedstawienie. Skrzaty oraz zwierzęta leśne przeprowadziły lekcję na temat zachowania w lesie. Poprzez wiersze i piosenki przypomniały również o obowiązku dbania o całą naszą planetę.

Weronika Wojdak, uczennica klasy 6c, zajęła 2 miejsce na etapie okręgowym Olimpiady Zdrowia PCK, pokonując wielu uczniów z klas wyższych. Weronika wykazała się dużą wiedzą często wykraczającą poza program szkoły podstawowej tym bardziej należą jej się gratulacje!!! Życzymy Weronice dalszych sukcesów!!!

Reprezentacja chłopców SP 231 w kategorii „Dzieci” w składzie: Tomek Siuchniński 3d, Antoni Gintowt 3c, Janek Wojdak 4d, Janek Kucharek 4b, Michał Kośmider 5a, Tomek Gowin 5c, Kacper Wesołowski 6c, Filip Wosik 6a wywalczyła brązowe medale w kategorii sztafet oraz drugie miejsce i puchar w pływaniu drużynowym. Medale w pływaniu indywidualnym w swojej kategorii zdobyli

[ Zobacz więcej … ]

Dnia 9 kwietnia odbyła się akcja prozdrowotna „Zdrowa dieta i ruch”. Akcja ta została przeprowadzona przez uczennicę klasy 6c Weronikę Wojdak, która dostała się do etapu okręgowego XXX I edycji Olimpiady Zdrowia PCK. W ramach akcji odbyła się gra terenowa „Poszukiwacze zdrowia” przeprowadzona przez Weronikę i pomocników ze Szkolnego Koła PCK. W grze wzięli udział

[ Zobacz więcej … ]

Chcesz pokazać swój talent, hobby ? Świetlica szkolna i Samorząd Uczniowski zapraszają do udziału w konkursie „Mam Talent” Zgłoszenia przyjmujemy w świetlicy klas 1 do 18 kwietnia. Prosimy o przynoszenie podkładów muzycznych na pendrive lub wysłanie linku z muzyką w wiadomości na Librusie do Pani Joanny Bolesty. Termin konkursu: 09.05.2024 r. W konkursie mogą brać

[ Zobacz więcej … ]

Skip to content