Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Aktualności i sukcesy - Szkoła Podstawowa nr 231

Bieżąca sytuacja na świecie, czyli pandemia, związana z pojawieniem się COVID-19 (koronawirus) zaleciła nam częstsze i dokładniejsze zachowanie higieny, np. przez mycie rąk. Świetlica szkolna w ramach walki z koronawirusem, zaprosiła do wzięcia udziału w konkursie „Chcesz uniknąć koronawirusa? Myj ręce”. Celami konkursu były: popularyzacja wiedzy nt. mycia rąk, wśród najmłodszego pokolenia oraz ich rodziców

[ Zobacz więcej … ]

Nasza szkoła w tym roku ubiega się o Zieloną flagę, która jest międzynarodowym wyróżnieniem przyznawanym w programie Eco-Schools (EkoSzkoły). Celem programu jest podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej poprzez działania na rzecz efektywnego wykorzystania energii i surowców oraz zrównoważonej gospodarki odpadami (w tym recyklingu) w szkołach i ich otoczeniu. Niestety, obecna sytuacja uniemożliwia nam realizację

[ Zobacz więcej … ]

W roku szkolnym 2019/20 nasza świetlica po raz drugi przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Dobrych Uczynków „Ziarenka Dobra”, który organizowany jest przez Publiczne Przedszkole nr 12 oraz Publiczne Przedszkole nr 13 w Pile. Jego celem jest zachęcenie dzieci do bezinteresownego i świadomego czynienia dobra na rzecz innych, a przede wszystkim na rzecz środowiska, w którym żyją. Projekt jest

[ Zobacz więcej … ]

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 25 prac, które oceniane były w dwóch kategoriach : prace płaskie i przestrzenne. Prace płaskie :I miejsce: Magdalena Tomczak III BII miejsce: Aleksandra Samel I BIII miejsce: Alicja Oporska I B Wyróżnienia:Pola Kubiak I ABernard Grzegorzak I AMichał Kośmider I A Prace przestrzenne:I miejsce: Amelka Balke II CII miejsce:

[ Zobacz więcej … ]

Font Resize
Contrast