Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Dzisiaj pożegnaliśmy kolejny rok szkolny 2023/2024. Było uroczyście i wzruszająco. Jak podkreśliła Pani Dyrektor, każdemu z Was, drodzy Uczniowie, należą się gratulacje, za Waszą ciężką pracę. Dziękujemy Nauczycielom, którzy z pasją i cierpliwością przekazywali Wam wiedzę. Dziękujemy także Rodzicom, za wsparcie i dobre słowo. To był dobry rok. Czas na zasłużony odpoczynek. Wszystkim życzymy udanych,

[ Zobacz więcej … ]

Przedostatni dzień szkoły był czasem na podsumowanie II semestru. Liczne nagrody ufundowane przez m.in. Rada Rodziców SP231 , świadczą o tym, że to był bardzo pracowity i owocny rok dla naszych Uczniów. Gratulujemy ! Po apelach wszystkie klasy uczestniczyły w różnych rozgrywkach sportowych, prowadzonych przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego. To był bardzo ekscytujący dzień!

W części konkursu na pracę z wykorzystaniem generatywnej sztucznej inteligencji: I miejsce – Wiktor Kozerski kl. 4B II miejsce – Mikołaj Strąk kl. 2A III miejsce – Kornelia Strąk kl. 6B oraz Natalia Latecka kl. 6C W części na pracę wykonaną technikami tradycyjnymi (kredki, farby): I miejsce – Sara Kozerska 2a II miejsce – Amelka

[ Zobacz więcej … ]

Uwaga! Wakacyjna akcja  Zachęcamy wszystkich do udziału.

W dniach 22-24.05.2024 nasi ósmoklasiści wraz z koleżankami i kolegami z klas szóstych i siódmych udali się na wycieczkę do Berlina – stolicy Niemiec. Uczniowie zwiedzili najważniejsze zabytki oraz wybrane muzea w Berlinie, odbyli rejs po rzece Sprewa, a także mieli czas na integrację w czasie pobytu na wyspie Tropical Islands. Celem wycieczki było poznanie

[ Zobacz więcej … ]

Drodzy uczniowie, miło mi ogłosić długo wyczekiwane wyniki konkursu „Mała Aktywna Klasa” i „Aktywna Klasa”. Zwycięzcą w programie „Mała Aktywna Klasa” została klasa 2a. Zwycięzcą w programie „Aktywna Klasa” została klasa 5d. Zwycięzcom gratulujemy!!! Fundatorem nagród w konkursie jest Rada Rodziców SP231 SU

Skip to content