Jubileusz Szkoły

27 kwietnia 2022r. nasza Szkoła świętowała swoje 60-lecie. To wyjątkowy czas wzruszających wspomnień i podsumowania dotychczasowej działalności. Obecnie w szkole uczy się 800 uczniów, nad ich rozwojem czuwa 90 nauczycieli, których wspiera 25 pracowników administracji i obsługi. Uczniowie uzyskują wysokie wyniki w nauce oraz odnoszą sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Uroczystości 60 – lecia SP231, którą uświetnili swoją obecnością liczni goście, byli pracownicy szkoły, absolwenci i przyjaciele. Dziękujemy za liczny udział. Mamy nadzieję, że następny jubileusz, przeżyjemy w równie pięknej atmosferze!

Poniżej galerii dostępne są również: Gazetka okolicznościowa z okazji 60-lecia oraz filmy ukazujące naszą przeszłość i teraźniejszość. Miłego wspominania 🙂