„Tydzień Kwitnących Akacji”

„Tydzień Kwitnących Akacji” warsztaty Stowarzyszenia Moja Białołęka dla młodzieży na Białołęce, w których bierze udział młodzież z białołęckich szkół. Projekt jest finansowany przez m.st. Warszawa.

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w warsztatach “Ja lider, moje wybory należą do mnie”, „Stres pod lupą”.

Na chwilę zatrzymujemy świat. Tak, aby młodzież odpowiedziała na pytanie: Co u Was słychać? Jak się czujecie? Czy są tematy, które Was męczą i o których chcielibyście porozmawiać? Podczas spotkań wzmacniane są postawy radzenia sobie w życiu uczniów, wzmacniana jest pewność siebie uczniów, postawy liderskie, radzenie sobie z emocjami. Uczniowie ćwiczą sposoby podniesienia samooceny poprzez m.in. pokonanie negatywnego myślenia, dokonywanie wyborów sprzyjających rozwijanie pasji, zdrowego stylu życia.