Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych

Ministerstwo Edukacji i Nauki wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym oraz organizacjami pozarządowymi przygotowało pakiet materiałów informacyjno-edukacyjnych dotyczący chorób zakaźnych Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych.
Celem akcji Tygodnia dla chorób zakaźnych jest przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych.
Działania w naszej szkole będą prowadzone podczas lekcji przedmiotowych, zajęć z wychowawcą, spotkań z pielęgniarką szkolną.
Jeżeli Państwo wykonują zawody związane z medycyną/ratownictwem medycznym i mieliby Państwo ochotę podzielić się swoją wiedzą z uczniami naszej szkoły, np. podczas pogadanek lub warsztatów, to zapraszamy do współpracy.

Skip to content