Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Sukcesy Sztafet Pływackich

W czwartek 30 marca na Białołęce odbyły się Zawody Sztafet Pływackich. Naszą szkołę z dużymi sukcesami reprezentowały sztafety dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych.

I tak po zaciętej walce do ostatnich metrów sztafeta dziewcząt z klas 3-6 zdobyła II miejsce i srebrne medale.

Dziewczęta wystartowały w składzie: Liwia Buńko 3d,

Marika Burczyńska 3d, Łucja Szczepańska 4c, Alicja Oporska 4d, Karolina Krawczyk 5b, Laura Kosińska 5b, Natalia Marcinek 5a Jagoda Zalewska 6b, Urszula Rasińska 6b.

To nie koniec sportowych sukcesów ponieważ równie wspaniale zaprezentowali się chłopcy z klas 3-6 zdobywając świetne 3 miejsce i brązowe medale.

Drużyna chłopców wystartowała w składzie:

Leon Jaros 3d, Jan Wojdak 3d, Szymon Siejka 4a,

Igor Kwiatkowski 4a, Filip Wosik 5a, Franciszek Zychewicz 5a, Jan Włodarek 7b, Franciszek Grądzki 6a.

Dziewczęta z klas 7-8 zdobyły bardzo dobre 4 miejsce a do miejsca na podium zabrakło dosłownie paru centymetrów. Chłopcy z klas 7-8 zdobyli 6 miejsce po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji.

Dziękujemy i życzymy dalszych pływackich sukcesów!