Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Sukcesy Naszych Pływaków!

Reprezentacja chłopców SP 231 w kategorii „Dzieci” w składzie: Tomek Siuchniński 3d, Antoni Gintowt 3c, Janek Wojdak 4d, Janek Kucharek 4b, Michał Kośmider 5a, Tomek Gowin 5c, Kacper Wesołowski 6c, Filip Wosik 6a wywalczyła brązowe medale w kategorii sztafet oraz drugie miejsce i puchar w pływaniu drużynowym. Medale w pływaniu indywidualnym w swojej kategorii zdobyli również: Tomek Siuchniński 3d, Antoni Gintowt 3c, Janek Kucharek 4b, Tomek Gowin 5c oraz Filip Wosik 6a.

Reprezentacja dziewcząt SP 231 w kategorii „Dzieci” wystartowała w składzie: Marcelina Kośmider 3a, Zuzia Kacperska 3a, Maja Górlicka 4b, Klaudia Banasiak 4b, Marika Burczyńska 4d, Gabriela Malangiewicz 5c, Karolina Krawczyk 6b, Laura Kurzyna 6b. Na podium w pływaniu indywidualnym stanęły: Maja Górlicka 4b, Gabrysia Malangiewicz 5c.

Reprezentacja dziewcząt SP 231 w kategorii „Młodzież” popłynęła w składzie: Lena Matlakiewicz 6b, Ula Rasińska 7b, Lena Wróblewska 7c, Nela Czarnecka 7a, Michalina Brona 8a, Ada Szajkowska 8a i wywalczyła w sztafecie oraz w pływaniu drużynowym dwa trzecie miejsca i puchar. W pływaniu indywidualnym Lena Matlakiewicz 6b wywalczyła brązowy medal w swojej kategorii.Reprezentacja chłopców SP 231 w kategorii „Młodzież” popłynęła w składzie: Jan Włodarek 8b, Dawid Lewicki 8b, Mateusz Jagaczewski 8a, Alan Grabowski 8a, Nikodem Dybcio 7a, Mateusz Gowin 8a.

Wszystkim pływakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!