Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Ogólnopolska Akcja #kochamsłyszeć

Pod koniec października szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji #kochamsłyszeć, poświęconej promowaniu wiedzy na temat zaburzeń słuchu i sposobów ich leczenia. W ramach działań przeprowadzone zostały zajęcia logopedyczne zgodnie ze scenariuszem akcji, przygotowano gazetkę ścienną, zawierającą informacje dotyczące narządu słuchu, jego budowy, przyczyn i rodzajów uszkodzeń, a także sposobów rehabilitacji. Uczniowie chętnie włączyli się w pracę na rzecz akcji i przygotowali prace plastyczne. Materiały zostały przekazane wszystkim nauczycielom w celu przybliżenia tematyki niedosłuchów. Po zakończeniu akcji koordynator szkolny otrzymał zaświadczenie uczestnictwa.

Kamila Dudziec

Font Resize
Contrast