Mamy kolejny sukces sportowy!!!

Brązowy medal wywalczony w grupie młodszej chłopców w piłce ręcznej.

Najlepszym zawodnikiem całego turniej został wybrany Antek Kowalczyk uczeń klasy 6c. W dniach 28.09 do 02.10.2023 roku w hali BOS przy ulicy Strumykowej odbył się turniej piłki ręcznej w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży o mistrzostwo Dzielnicy Białołęka.

W turnieju wzięło udział 12 szkół naszej Dzielnicy. Eliminacje w piątek przeszliśmy jak burza i z pierwszego miejsca zameldowaliśmy się w najlepszej szóstce. Dziś stoczyliśmy zacięty bój ze szkołami SP 356 i SP 154. Oba wygraliśmy. Niestety w półfinale musieliśmy uznać wyższość SP31. Natomiast mecz o trzecie miejsce, to pewna wygrana ze szkołą z Głębockiej i brąz, który smakuje jak złoto.

Gratulujemy chłopakom sukcesu i życzymy kolejnych.

Nasi reprezentanci: Zychewicz Franek, Strzałkowski Filip, Mateusz Gawidziel, Wosik Filip, Huszcz Kuba, Gwizdek Piotr, Rozwadowski Szymon z 6a Kowalczyk Antek, Powazka Patryk 6cKurowski Oliwier z 7a Gola Szymon, Slabik Łukasz z 6e

Trener Paweł Dębowski