Gra terenowa „Poszukiwacze Zdrowia”

Dnia 9 kwietnia odbyła się akcja prozdrowotna „Zdrowa dieta i ruch”.

Akcja ta została przeprowadzona przez uczennicę klasy 6c Weronikę Wojdak, która dostała się do etapu okręgowego XXX I edycji Olimpiady Zdrowia PCK.

W ramach akcji odbyła się gra terenowa „Poszukiwacze zdrowia” przeprowadzona przez Weronikę i pomocników ze Szkolnego Koła PCK. W grze wzięli udział uczniowie z klasy 6c którzy naprawdę dzielnie poszukiwali zdrowia na 9 stacjach na których mieli do wykonania sportowe bądź wiedzowe zadania dotyczące zdrowego odżywiania.

Na mecie biegu czekały na wszystkich zdrowe przekąski i pyszna lemoniada przygotowana przez Weronikę i koleżanki. Zabawa była wyśmienita a klasa 6c super zaangażowana !

Akcja miała na celu uświadomienie i pokazanie uczniom jak ważny jest ruch połączony ze zdrowym odżywianiem!

Brawo Weronika!

Trzymajcie kciuki w piątek 19 kwietnia! Weronika będzie pisać etap okręgowy Olimpiady Zdrowia!