Gorączka Złota PCK 2022

Już tylko kilka dni zostało do zakończenia akcji  Gorączka Złota PCK 2022.

Tak jak w ubiegłym roku również w tym SP 231 bierze udział w ogólnopolskiej kampanii PCK Gorączka Złota .

Akcja polega na zbiórce „złotych” monet o nominałach 1,2,5 groszowych. Przeprowadzona jest z myślą o zdobyciu środków na organizację wypoczynku letniego , wsparcie dzieci w organizacji ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zakup pomocy szkolnych. Oprócz pozyskania środków kampania ma także wymiar społeczny: promowana jest idea wolontariatu – bezinteresownej pomocy drugiej osobie.

Akcja trwa do końca maja.

Monety zbieramy w klasach do słoików, puszek, pudełek…

Mamy nadzieję że wszystkie klasy przy wsparciu swoich wychowawców włączą się w akcję. Na klasę, która okaże się najlepszym zbieraczem czeka nagroda!

Koordynatorem Akcji w SP 231 jest Szkolne Koło PCK wraz z opiekunem panią Moniką Sadłek oraz Justyną Klimek

ZBIERAJMY I POMAGAJMY!!!