Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego przekazali do puszki Pani Izabela Ziątek – Wiceburmistrz dzielnicy Białołęka niebagatelną kwotę 8529,20 zł.

Została ona uzbierana na terenie placówki podczas akcji charytatywnych, w które włączyła się cała społeczność szkolna. W tygodniu poprzedzającym finał odbywał się turniej tenisa stołowego w klasach I-VIII zasilany cegiełką przez każdego uczestnika, wszystkie zebrane pieniądze zostały przekazane na szczytny cel, któremu w tym roku przyświecało hasło – Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!