Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Dzień Ratownictwa Medycznego w świetlicy szkolnej

W październiku 2020 r. w świetlicy klas III obchodzony był Dzień Ratownictwa Medycznego. Miał on na celu przypomnienie uczniom, jak ważną rolę pełnią ratownicy, a także był okazją do podziękowania im za pracę. Organizowany był w ramach świetlicowego programu „List do…”.

Dzieci najpierw dyskutowały na temat roli ratownika medycznego, a następnie przygotowały kartki z podziękowaniami. Zdjęcia ich prac plastycznych trafiły do ratowników pracujących w różnych miejscach, m.in. szpitalu w Warszawie, czy Rzeszowie, a także organizacjach, np. Ambulans z Serca – karetka dla bezdomnych, czy Medycy na Ulicy.

Marta Barszczowska

Skip to content