DZIEŃ KROPKI

15 września w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Kropki „Niby nic, a jednak coś wielkiego”. Dzień Kropki – to święto kreatywności i odkrywania swoich talentów. Motywem przewodnim zabaw w świetlicy szkolnej jest tego dnia oczywiście kropka. Podczas zajęć dzieci poznały historię powstania tego nietypowego święta. Naszych uczniów bardzo poruszyła historia małej dziewczynki Vashti, bohaterki opowiadania „The Dot”. Dzieci wykonały Kropkowe Drzewo Talentów. Wzięły udział w zabawach rozwijających kreatywność: ozdabiały swoją kropkę w wyjątkowy sposób, rysowały: rzeczy, zwierzęta oraz rośliny, które są w kropki. Tworzyły również kropkowe prace plastyczne, które można podziwiać w świetlicowej galerii.

P. Gańko