Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Edukacji Narodowej zaprasza do zabawy zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

Drodzy uczniowie 13.10 (piątek) podarujmy naszym nauczycielom chwilkę wytchnienia. Wasze zadanie to – zamienić się na role z nauczycielami i przeprowadzić lekcje. Pomysły na lekcje mogą być przeróżne – prezentacje multimedialne, praca w grupach, wykłady, krzyżówki, konkursy, czy nawet kartkówki.

Ważne – zgłaszacie chęć poprowadzenia lekcji do nauczyciela danego przedmiotu, musicie być przygotowani! Pamiętajcie, że to ma być lekcja prowadzona na wesoło.

Zadanie klasowe – każda klasa przebiera się za swojego wychowawcę 🙂Samorząd Uczniowski w tym szczególnym dniu prosi radę pedagogiczną o przebranie się za uczniów i zachęca do wcielenia się w rolę ucznia ze szkolnej ławy.

Zapraszamy Was także drodzy nauczyciele na przerwę taneczną z uczniami, która odbędzie się w sali gimnastycznej o godzinie 11:30.Od 10 do 12 października na szkolnym korytarzu będzie stała skrzynka pocztowa z życzeniami dla nauczycieli. Można wrzucać do niej życzenia od całej klasy, grupy uczniów, czy indywidualnie. Życzenia mogą być pisane wierszem, może ktoś ułoży piosenkę, a nawet coś narysuje. Przypominamy o kulturze wypowiedzi.

Świętujmy ten dzień z uśmiechem, zobaczmy jak by to było, gdyby do szkoły chodziły anioły …