DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

19 maja obchodziliśmy w naszej świetlicy Dzień Dobrych Uczynków. Ten nietypowy dzień został ustanowiony w 2005 roku przez Fundację Arka. W tym dniu zachęcaliśmy wszystkich naszych uczniów do podejmowania dobrych uczynków, które pomogą ludziom, zwierzętom oraz przyrodzie. Z tej okazji powstało piękne Drzewo Dobrych Uczynków, na którym pojawiły się serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami. Uczniowie w czasie dyskusji doszli do wniosków, że warto robić dobre uczynki każdego dnia ponieważ na naszych twarzach i naszych najbliższych będzie gościł uśmiech. Zachęcamy wszystkich serdecznie do czynienia dobrych uczynków, pamiętajmy że dobro zawsze do nas wróci. Nawet najzwyklejszy uśmiech może zmienić dzień na lepszy.

P. Gańko
W. Lewandowska