1 KWIETNIA – PRIMA APRILIS

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele !

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli do sukcesu naszej zbiórki dla UNICEF dla dzieci mieszkających na Ukrainie. Wasze duże zaangażowanie podczas kiermaszu ciast i ciasteczek pozwoliło nam uzbierać łącznie 4925 zł.

UNICEF jest na miejscu i stale pomaga dzieciom na Ukrainie.

Zebrane środki UNICEF przeznacza na zapewnienie dzieciom m.in. bezpiecznych schronień i wsparcia psychologicznego, opieki medycznej, czystej wody i środków higienicznych.

Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w akcje #dzieńbezplecaka #noschoolbagchallange. Wasze pomysły przeszły wszelkie oczekiwania. Na szkolnych korytarzach pojawiły się: wózki sklepowo, wózki dla lalek, domek dla kota, ponton, pudełka, szuflady, worki, i wiele innych fantastycznych „plecaków”. Dużo radości i zabawy przyniosły również lekcje zorganizowane przez Was z okazji Prima Aprilis.

Joanna Bolesta
Paweł Dębowski