Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

ZAWODY CMI – WYNIKI ETAPU LOKALNEGO

9 kwietnia br. zostały ogłoszone wyniki Zawodów CMI na etapie lokalnym. Celem tych zawodów jest m.in. wspieranie udziału w  zawodach i konkursach w programowaniu, rozwój współzawodnictwa, umiejętności pracy zespołowej oraz integracja uczestników.

Z radością informujemy o sukcesie naszych czwartoklasistów, uczestników koła informatycznego prowadzonego w ramach projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

Drużyna w składzie: Alper Ĕrdogan (kl. 4a), Jakub Gamus (kl. 4a) i Mateusz Stepańczuk (kl. 4b) dowiodła, że mimo wielu ograniczeń w pandemii, można się zmobilizować i podczas spotkań na Teamsach, wspólnie rozwiązywać zadania, w tym jedno w języku angielskim, a następnie zaimplementować je  w środowisku Scratch 3.0.

Jesteśmy dumni, ponieważ nasz zespół zakwalifikował się do etapu regionalnego. Z wynikiem 500/600 punktów, zajęliśmy pierwsze miejsce spośród wszystkich szkół, których Uczelnią Partnerską projektu CMI jest Politechnika Warszawska.

Etap regionalny odbędzie się już 23.04.2021r. Powodzenia! 

Skip to content