Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

,,Zawodowy pokaz mody”

W dniu 5 grudnia w naszej szkole podczas przerwy odbył się ,,Zawodowy pokaz mody”. Uczniowie zaprezentowali kreacje związane ze światem zawodów. Korytarz naszej szkoły zamienił się w prawdziwy wybieg. Do pokazu przystąpiło 16 uczniów z klasy 3b. Nie  zawiodła pomysłowość dzieci i rodziców. Stroje jakie przygotowano, były kolorowe, wesołe i oczywiście tradycyjne. Nie zabrakło również dobrej muzyki, o którą zadbał Pan Patryk. Uczestnicy otrzymali gromkie brawa. Wszyscy bawili się wspaniale. Atmosfera była cudowna! Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy nastrój pozostanie z nami na długo. 
Dziękujemy za zaangażowanie.

Koordynatorki programu:
Anna Grochal – pedagog 
Marta Iglewska – socjoterapeutka

Font Resize
Contrast