“Rozsądnie, bezpiecznie w cyberprzestrzeni”

„Rozsądnie, bezpiecznie w cyberprzestrzeni” to nasza akcja społeczna zorganizowana w ramach programu „Asy Internetu” Fundacji „Szkoła z Klasą”.

Projekt zakładał edukację rówieśniczą uczniów. Uczniowie stworzyli memy edukacyjne, dotyczące bezpiecznego korzystania z sieci Internet i adresowali je do swoich kolegów oraz koleżanek. W akcję zaangażowały się również inne szkoły: Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie oraz Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy i Dywizji Kościuszkowskiej w Warszawie.

Dzięki wspólnej pracy powstał e–book, który prezentujemy poniżej. Akcja trwa do 30.01.2020 roku. Osoby zainteresowane zapraszamy do współpracy i edukowania dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego poruszania się w cyberprzestrzeni.

Koordynatorzy:
Kamila Dudziec