WOM: srebrna piłka ręczna

W dniach 19-20 października w Szkole Podstawowej nr 361 odbyły się zawody Warszawskiej Olimpiady Młodzieży o mistrzostwo dzielnicy Białołęka w piłce ręcznej. Uczniowie naszej szkoły – w kategorii dziewcząt i chłopców z klas ósmych – zdobyli w nich 2. miejsca. Do rywalizacji zgłosiło się sześć drużyn z całej dzielnicy. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Jocz, Weronika Grela, Anna Pastuszka, Wiktoria Balińska, Maja Pawlak, Natalia Cesarczyk, Natalia Łazowska, Nikola Balcerzak, Nela Kacprzak, Maja Nagalska, Julia Gajewska, Aleksy Grzelec, Dawid Jankowski, Patryk Górski, Jan Jewiak, Krystian Owczarek, Igor Smoczyński, Dawid Wiązowski, Michał Wiązowski, Franciszek Mikołajczyk, Tomasz Sobierski, Maxymilian Napiórkowski, Konrad Grydź.

Wszystkim naszym uczniom oraz Panu Pawłowi Dębowskiemu dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów sportowych.