Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Wielkanocna Zbiórka Żywności PCK

W sobotę oraz w niedzielę 1 i 2 kwietnia wolontariusze ze Szkolnego Koła PCK działającego przy SP 231 wraz z opiekunami brali udział w Zbiórce Żywności Polskiego Czerwonego Krzyża w sklepie Auchan. Wielkanocna Zbiórka Żywności oraz Kwesta prowadzona przez naszych wolontariuszy skierowana była dla osób starszych , samotnych oraz Powstańców Warszawskich. Zebrane środki oraz artykuły spożywcze przeznaczone zostaną na świąteczne paczki dla potrzebujących.

Wolontariusze z SP 231 po raz kolejny spisali się na medal i jak zawsze można było liczyć na ich przybycie oraz bezinteresowną pomoc.

Jesteście wspaniali !

Opiekunowie SK PCK

Skip to content