Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Świetlicowy kiermasz bożonarodzeniowy

Od kilku lat, kolejnym zwyczajem w okresie świątecznym w naszej szkole jest organizowanie kiermaszu bożonarodzeniowego przez świetlicę szkolną.

W dniach 10-11 grudnia odbył się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Prace zostały wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli świetlicy szkolnej. Bardzo długo przygotowaliśmy się do tego wydarzenia. Na kiermaszu można było zakupić ręcznie wykonane szopki, świeczniki, bombki, naturalne ozdoby wiszące, dekoracje z filcu, renifery, wieńce i stroiki.

Kiermasz zorganizowaliśmy z myślą o uzbieraniu środków na zakup  gier i zabawek, materiałów i pomocy dydaktycznych, które z pewnością przyczynią się do uatrakcyjnienia zajęć i warsztatów, a także na inicjatywy podejmowane przez świetlicę służące naszym Świetliczakom.

Chętnych do zakupu i tym razem nie zabrakło. Mamy nadzieję, że nasze ozdoby stały się miłym elementem świątecznego wystroju w domach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Font Resize
Contrast