„Rozsądnie, bezpiecznie w cyberprzestrzeni”

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zostali docenieni za pomysłowość i pracę przy akcji społecznej „Rozsądnie, bezpiecznie w cyberprzestrzeni”, powstałą w ramach programu  „Asy Internetu” Fundacji Szkoła z Klasą.

Fundacja dnia 11 lutego 2021 roku zorganizowała Ogólnopolską Konferencje Asów Internetu, podczas której zaprezentowała efekty pracy naszych uczniów i nauczycieli. Akcja została określona jako genialna, a jej przesłanie bardzo wyraźne. W konferencji brało udział ponad sześć tysięcy osób. Nasze działania pokazano obok działań czterech innych szkół z całej Polski. To dla nas ogromne wyróżnienie i zachęta do podejmowania kolejnych wyzwań.

Poniżej prezentujemy link do naszego filmu promocyjnego oraz link do konferencji.

Koordynator akcji:
Kamila Dudziec