Rekolekcje szkolne

W dniach od 2 do 4 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wielkopostnych rekolekcjach. Poprowadził je Ojciec Artur Kiliszek ze Zgromadzenia Męki Pańskiej. Ten szczególny czas pomógł nam w przygotowaniu się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Dzięki naukom rekolekcyjnym, każdy miał okazję, aby zastanowić się nad swoją wiarą, postępowaniem i zrozumieć, jakie drogi i działania człowieka prowadzą do Boga. Nasze spotkanie ubogaciły piosenki zespołu BOGUmił i DOBROmirki: „Mały Wielki Gest”, „Hymn Wolontariusza” oraz „Dobro ma moc”. Społeczność szkolna uczestnicząca w naukach miała okazję nauczyć się piosenek poświęconych wolontariuszce misyjnej Helence Kmieć oraz poznać jej niesamowitą historię życia.

Ewa Burda
Marta Barszczowska