Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Specjaliści z zakresu Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej przygotowali ciekawe i przydatne materiały
.
Zachęcamy do korzystania.

HASŁO TYGODNIA

RODZINNE WYZWANIE

Czas epidemii to dla większości z nas czas rozłąki z przyjaciółmi. Jednocześnie spędzamy ten czas w domu z najbliższą rodziną. Czemu by więc nie wykorzystać kwarantanny i zadbać o relacje rodzinne? Zachęcamy do podjęcia naszego wyzwania. Oto proste zasady: Raz na tydzień będziemy publikować Listę 7 zadań- po jednym na każdy dzień. Wystarczy wybrać lub wylosować jedno zadanie i do dzieła! Pamiętaj, że w wyzwaniu bierze udział cała rodzina! Tylko wtedy zadanie może być zaliczone. To wasz czas!

Font Resize
Contrast