Płyta z piosenkami naszego zespołu „BOGUmił i DOBROmirki” już w sprzedaży

Dnia 24 stycznia 2020 roku w Libiążu odbyły się wydarzenia związane z trzecią rocznicą śmierci Heleny Kmieć. Powiązane były z premierą płyty „Helena. Muzyczna biografia”, do której dwie piosenki zostały stworzone przez nasz szkolny zespół „BOGUmił i DOBROmirki”. W skład zespołu wchodzą uczennice z klasy VB: Dominika Moskalik, Lena Apitz, Monika Stolarczuk, Anna Więclewska i Maria Sadowska oraz p. Małgorzata Ziobro, p. Bogumił Rylewicz i p. Marta Barszczowska.

Na płycie, oprócz utworów Heleny Kmieć, pojawiły się również piosenki wykonane przez m.in. Teresę Kmieć (siostrę ś.p. Heleny), Magdalenę Tylek (Kanię), Katarzynę Krajcer, Scholę Albertinum, Grupę Muzyczną WMS.

„Helena. Muzyczna biografia” stanowi cegiełkę, która wspiera program stypendialny zapewniający edukację dzieci i młodzieży z Meksyku, Boliwii i Zambii. 

Płyty są już w sprzedaży i można zakupić je na stronie: http://helenakmiec.pl/helena-muzyczna-biografia-2/

Marta Barszczowska
Bogumił Rylewicz

Font Resize
Contrast