Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Mikołajki w SP231

6 grudnia nasza szkoła hucznie świętowała Dzień Św. Mikołaja. Przy dźwiękach świątecznych piosenek z radiowęzła szkolnego, uczniowie prezentowali swoje pomysłowe kolorowe kreacje, wśród których nie zabrakło Mikołajów, reniferków, śnieżynek i elfów. Na korytarzach uczniowie mogli spotkać aż trzech Mikołajów, którzy mieli słodycze dla grzecznych dzieci. Chętni uczniowie robili sobie zdjęcia przy specjalnie przygotowanej fotobudce. Bardzo słodko i kolorowo było w 3d, która ozdabiała pierniczki w klasie. Podczas zajęć chętne klasy uczestniczyły w konkursie ogłoszonym przez Samorząd Uczniowski na najdłuższy łańcuch. Zwyciężyła klasa 2b, która wykonała łańcuch o długości 108 m, a tuż za nią była klasa 1b z łańcuchem o długości 106 m. Wszystkie łańcuchy możemy teraz podziwiać na naszych szkolnych korytarzach. Niektóre klasy miały zaplanowane na ten dzień wycieczki i też był to dla nich niezapomniany dzień. Ten magiczny czas wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Skip to content