Małe Animato w Plastusiowym Przedszkolu

Dnia 10 stycznia 2020 r. na zaproszenie Plastusiowego Przedszkola nr 414 przy ul. Mochtyńskiej w Warszawie Małe Animato zaprezentowało montaż słowno-muzyczny dla przedszkolaków. Jego celem było kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia oraz umożliwienie dzieciom prezentacji umiejętności wokalnych.

Zespół Małe Animato reprezentowały: Julia Fedorczyk, Anna Jewiak, Milena Grzegorzewska, Hanna Dudzińska, Amelia Balke, Hanna Moskalik, Hanna Rydel, Alicja Błaszczyk, Oliwia Dajczak i Magdalena Lewandowska. Dziewczynki zaprezentowały zarówno kolędy, jak i pastorałki: „A wczora z wieczora”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Skrzypi wóz”, „Jadą kolędnicy, jadą”, „Prowadź gwiazdko”, „Świeć gwiazdeczko, świeć” i „Aniołeczki”.

Marta Barszczowska