Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Lena i Amelia laureatkami Warszawskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży

W maju 2021 r. uczennice naszej szkoły – Lena Kobiałka i Amelia Balke uczestniczyły w przesłuchaniach VI Warszawskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży Debiuty online – „Brożka Kultury” 2021. Konkurs organizowany był przez Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej.

Celem przeglądu była prezentacja zdolności, talentów i umiejętności uczniów warszawskich placówek edukacyjnych, dostrzeżenie i wyłonienie osobowości wyjątkowych, kreatywnych i twórczych oraz zachęcenie dzieci z terenu m.st. Warszawy do aktywności i współuczestnictwa w imprezach kulturalnych organizowanych w stolicy.

Lena wystąpiła z polsko-angielsko-włoską piosenką „Regalerò un sogno” i zajęła III miejsce, natomiast Amelia z piosenką polsko-włoską „Andrà Tutto Bene” i otrzymała I miejsce!

Gratuluję!!!

Marta Barszczowska

Skip to content