Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

Trwająca jesień była inspiracją do zorganizowania w świetlicy szkolnej konkursu plastycznego pt. „Barwy jesieni”. Zadaniem uczniów było wykonanie dowolnymi technikami plastycznymi prac ukazujących piękno jesieni.
Celem konkursu było inspirowanie twórczości artystycznej uczniów, propagowanie różnorodnych technik plastycznych jako środka własnej wypowiedzi artystycznej oraz kształtowanie inwencji , wyobraźni twórczej i piękna polskiej przyrody.
Powstały kolorowe oraz oryginalne prace plastyczne, do wykonania których uczniowie użyli wielu naturalnych surowców takich jak: jesienne liście, szyszki, żołędzie oraz różnych technik plastycznych: malowanie farbami, kredkami, wydzieranka.
Ocenie prac podlegała: pomysłowość, staranność i samodzielność wykonania oraz wrażenie estetyczne konkursowych prac. Laureaci konkursu oraz uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody i dyplomy. Zwycięzcom konkursu i osobom wyróżnionym bardzo serdecznie gratuluje i dziękuję za wzięcie udziału w konkursie. Prace można podziwiać przy sali świetlicowej nr 70.

Anna Górecka -Pindor
Wychowawca świetlicy