Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

KALENDARZ POGODY (EKOSZKOŁA)

Nasza szkoła w tym roku ubiega się o Zieloną flagę, która jest międzynarodowym wyróżnieniem przyznawanym w programie Eco-Schools (EkoSzkoły). Celem programu jest podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej poprzez działania na rzecz efektywnego wykorzystania energii i surowców oraz zrównoważonej gospodarki odpadami (w tym recyklingu) w szkołach i ich otoczeniu.

Niestety, obecna sytuacja uniemożliwia nam realizację tych działań na terenie szkoły, ale jako uczniowie Szkoły Podstawowej nr 231 możemy takie działania realizować również w najbliższym otoczeniu, a są to: nasze domy, balkony, ogródki, lasy i okoliczne łąki.

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia i zaangażowania się w naszą akcję, a tym samym pomoc w uzyskaniu Zielonej flagi, czyli statusu EkoSzkoły.

Prosimy o przesyłanie nam informacji (przez librusa lub e-mail) o lokalizacji i pogodzie (np. Warszawa, ul. Białołęcka – 14 st., słonecznie, małe zachmurzenie) oraz imię dziecka, które dla nas sprawdzało pogodę.

Zachęcamy też do przesyłania nam zdjęć (nie muszą zawierać wizerunku dziecka), które dba o najbliższe otoczenie, np. podlewa kwiaty, sadzi rośliny, porządkuje ogródek, segreguje śmieci lub przyczynia się na rzecz efektywnego wykorzystania energii i surowców.

CZERWIEC

MAJ

KWIECIEŃ

KALENDARZ POGODY FILIPA

KARTKI Z KALENDARZA POGODY

NASZ SZKOLNY ZAGAJNIK

NASZE ZDJĘCIA

Font Resize
Contrast