Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

IV Ogólnopolski Dzień Osób z Afazją Rozwojową

W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do obchodów IV Ogólnopolskiego Dnia Osób z Afazją Rozwojową, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Razem Rozkodujmy Afazję.  W ramach działań promujących wiedzę na temat afazji 01 października 2020 roku przeprowadzono zajęcia logopedyczne poświęcone tematyce afazji, przygotowano gazetką ścienną z niezbędnymi informacjami. Ponadto materiały informacyjne przekazano  wszystkim nauczycielom w celu promowania wiedzy i sposobów „rozkodowania afazji”. Uczniowie z zainteresowaniem włączyli się w obchody tego dnia oraz chętnie podejmowali rozmowy na temat afazji. Za swoje działania otrzymaliśmy podziękowanie i upominek  w postaci gry towarzyskiej Ubongo od Stowarzyszenia Razem Rozkodujmy Afazję.

Kamila Dudziec

Font Resize
Contrast