IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ

Uczniowie naszej szkoły należący do Szkolnego Koła PCK wzięli udział w kampanii społecznej IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie.

Fundacja Dbam o Mój zasięg dostarczyła nam piękne kartki świąteczne, które wypisaliśmy i przesłaliśmy do Domu Św. Faustyny „Nie Lękajcie Się” Caritas Diecezji Ełckiej. Uczniowie z wielką radością pisali życzenia i dobre słowo dla dzieci. Wierzymy, że dzięki naszym kartkom pojawi się uśmiech na twarzach dzieci.

CELEM KAMPANII JEST:
1. Przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e-uzależnieniom u dzieci.
2. Wzmacnianie więzi rodzinnych.
3. Rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i językowych u dzieci, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży.
4. Kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy akcji
Monika Sadłek,