„Bo nauczyciel jest kapitanem,
co na okręcie dookoła świata
Płynie wraz z nami przez szkolne lata”

Dzień Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela to szczególne święto dla każdej szkoły w Polsce.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski SP 231 podziękował wszystkim nauczycielom za trud włożony w naukę i wychowanie dzieci i młodzieży oraz życzył dużo radości, zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!

W czwartek 13.10 uczniowie bawili się wspólnie z nauczycielami podczas przerwy tanecznej – były tańce integracyjne: macarena, jerusalema, taniec beligiski, mnóstwo uśmiechu i radości.

ZAMIANA RÓL – każda klasa miała za zadanie przebrać się za swojego wychowawcę, to uczniowie tego dnia prowadzili zajęcia dydaktyczne a nauczyciele zasiedli w szkolnych ławkach – oczywiście w stroju ucznia.

W szkole pracowała również poczta SU roznosząca życzenia dla ulubionych nauczycieli.