Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Search

Bal ósmych klas „HOLLYWOOD”

10 czerwca 2022 w naszej szkole odbył się bal ósmych klas. Uroczystość rozpoczęła się polonezem Ogińskiego, do którego zatańczenia przygotowała uczniów Pani Aneta Strzelecka. W pierwszej parze zatańczyła Pani Dyrektor Anna Dziewulska z wychowawcą klasy 8d Pawłem Dębowskim. Uczniowie zachwycili nie tylko tańcem, ale i wyglądem. Ze szkolnych korytarzy przenieśliśmy się do scenografii związanej z Hollywood. Po inauguracji balu młodzież i nauczyciele, a nawet rodzice rozpoczęli zabawę. Każda z klas, jak i inni zaproszeni goście mieli wyznaczone miejsca, w których mogli odpocząć, porozmawiać, posilić się. Ważnym punktem imprezy był wybór królowej i króla balu. Królową została Nina Czmielewska, a królem Krystian Owczarek. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Trudno było się rozstać, bo uśmiech nie schodził nikomu z twarzy. Była to kolejna odsłona uczniowskich możliwości. Spisali się na medal, a każdy uczestnik balu powinien otrzymać statuetkę Oscara.

Ten bal na pewno na długo pozostanie w naszych sercach…

Skip to content