Gorączka Złota PCK 2021

Rozpoczynamy w naszej szkole
Akcję
Gorączka Złota PCK 2021.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na letni wypoczynek oraz wsparcie edukacyjne potrzebujących dzieci i młodzieży z terenu Warszawy oraz okolic.

Oprócz pozyskania środków kampania ma także wymiar społeczny: promowana jest idea wolontariatu-bezinteresownej pomocy drugiej osobie.

Akcja ta polega na zebraniu jak największej ilości złotych monet(1 grosz, 2 grosze, 5 groszy, można oczywiście też większe! )

Zbieramy grosiki do puszek, słoików, pudełek w klasach przez cały czas trwania akcji czyli do 21 maja 2021.

Dla Klasy która zbierze najwięcej grosików (liczy się waga!) przewidziane są nagrody.

Chcielibyśmy pochwalić się również tym, iż w ubiegłych latach w Akcji Gorączka Złota 2018 oraz 2019 zdobyliśmy I oraz II miejsce w Warszawie w kategorii Szkół Podstawowych w ilości uzbieranych monet!!!

Akcje w naszej szkole koordynuje Szkolne Koło PCK wraz z opiekunami.

Zbierajmy – Pomagajmy!!!

Opiekun Szkolnego Koła PCK