Wzorowy Świetliczak

8 lutego 2017r. w naszej świetlicy miało miejsce duże i ważne dla wszystkich Świetliczaków wydarzenie, podczas którego dzieci miały okazję zaprezentować przygotowane podczas zajęć rozwijających układy taneczne lub piosenki. Był to również szczególny dzień, w którym uroczyście zostały wręczone tytuły „Wzorowego Świetliczaka”.

Wydarzenie zostało otwarte przez Panią Kierownik Świetlicy Beatę Murawską, która podziękowała dzieciom za miniony semestr oraz życzyła im wielu satysfakcji  i pomyślności w kolejnym.

Jako pierwsi na naszej scenie pojawili się uczniowie z klas: III A, B, C z przygotowaną piosenką pt.: „Dyscyplina” (Pan Kleks w kosmosie). Do występu przygotowywali się wiele tygodni, aby zaprezentować utwór przed całą społecznością świetlicową.

Drudzy na scenie zagościli tancerze z Grupy tanecznej, którzy w tym roku przygotowali układ rozgrzewający i zachęcający wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.

W tym roku Cheerleaderki i Małe Animato przygotowali wspólnie piosenkę pt.: „Łódka z kory”. Małe Animato zaśpiewało również piosenkę  pt. „Malutkim i tym większym”, którą również zaprezentowali podczas Koncertu z okazji 150-letniej rocznicy urodzin Patrona naszej Szkoły Gen. Mariusza Zaruskiego.

Na koniec wystąpiły dziewczynki z zajęć gimnastyki artystycznej „SUNDAY”, które przygotowały układ taneczny z elementami gimnastyki artystycznej do piosenki pt.: „Mam tę moc!”. Największą atrakcją, której nikt się nie spodziewał było wystąpienie profesjonalnej gimnastyczki Pani Róży Grochowskiej.

Po pięknych występach nastąpiło długo wyczekiwane uroczyste wręczenie tytułów Wzorowego Świetliczaka oraz słodkich upominków.

Gratulujemy wszystkim Świetliczakom, którzy w tym semestrze otrzymali tytuł Wzorowego Świetliczaka i zachęcamy do pracy w przyszłym semestrze!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.

IK