Sportowa Świetlica

II Świetlicowy Turniej Halowej Piłki Nożnej, zorganizowany przez Świetlicę Szkolną przy Szkole Podstawowej nr 314 im. Przyjaciół Ziemi – Planeta Zabaw, był kolejną okazją do pokazania jak sportowa jest i nasza świetlica!

23 stycznia 2017r. reprezentacja naszej świetlicy, FC Dangerous Tigers, stanęła do walki z innymi drużynami białołęckich  świetlic szkolnych.

Nasi zawodnicy rozegrali dwa mecze. Pierwszy z nich rozpoczął się bardzo dobrze, po pierwszej połowie prowadziliśmy 1-0, dzięki bramce strzelonej przez Aleksego Grzelca. W drugiej połowie niestety straciliśmy 3 bramki i mecz zakończył się wynikiem 1-3. W kolejnym meczu już w 2minucie mieliśmy strzelone 2 bramki! Obie przez Michała Reterskiego.  W drugiej połowie przeciwnikom udało się zremisować. W serii rzutów karnych przeciwnicy okazali się lepsi.

Mimo że nie udało się naszej drużynie zdobyć pucharu, na twarzach zawodników nie widać było zawodu. Chłopcy dali z siebie wszystko i już szykują się na przyszłe rozgrywki!

Skład drużyny: Domaradzki Marcel, Droździk Aleksander, Grzegrzółka Bartosz, Grzelec Aleksy, Janik Maciej, Jankowski Dawid, Maciaszczyk Aleksy, Reterski Michał.

Nasz zespół został  uhonorowany pamiątkowym dyplomem, który na pewno z dumą będzie przypominał nam jak dzielnie nasza drużyna reprezentowała nas podczas II Świetlicowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej.