III Świetlicowy Dzień Tańca

29 maja pokazem tanecznym uczestników zajęć muzyczno-ruchowych rozpoczął się III Świetlicowy Dzień Tańca.

Tego dnia dzieci miały okazję spotkać się  z p. Bartkiem Wójcikiem – tancerzem tańca ludowego, jazzu, uczestnikiem programu You Can Dance.  Pan Bartek opowiedział świetliczakom o plusach i minusach w zawodzie tancerza. Mogliśmy obejrzeć jego występy  podczas programu oraz dowiedzieliśmy się jak wygląda realizacja programu z perspektywy uczestnika.

Drugim gościem Świetlicowego Dnia Tańca była p.Anetta Zubrzycka, mama naszego świetliczaka Dawida Jankowskiego. Pani Anetta wprowadziła nas w świat tańca towarzyskiego. Mogliśmy poznać rytmy tańców latynoskich i standardowych,
oraz zobaczyć krótkie pokazy tańca.

W tym dniu dzieci tańczyły w salach świetlicowych proste układy taneczne, a na szkolnym boisku odbywały się zabawy i konkursy.  Już nie możemy doczekać się następnego roku i kolejnych tanecznych niespodzianek 🙂 ….

Organizatorzy:

Joanna Bolesta