Tydzień Kodowania w klasach I-III

Mali Programiści to grupa uczniów z klas I-III, którzy wszechstronnie poznają tajniki programowania. W dniach 7-22 października brali udział w Europejskim Tygodniu Kodowania (Code Week 2017). Uczniowie pokazali całej społeczności szkolnej, że programując można naprawdę dobrze się bawić. Podczas zajęć dodatkowych oraz przerw rozwiązywali różne łamigłówki, wykonywali poszczególne etapy zadań na stronie code.org, poznali podstawowe możliwości ozobotów oraz uczestniczyli w zabawach na Edu – Macie Mistrzów Kodowania.
Cieszymy się, że w naszej szkole coraz więcej uczniów programuje.  Życzymy Wam kolejnych sukcesów i do zobaczenia na Godzinie Kodowania, która czeka nas już w grudniu! Tymczasem zachęcamy do obejrzenia filmiku z naszego Tygodnia Kodowania.

Joanna Ceglarz
Marzena Kądziela