Ślubowanie klas I

8 listopada 2022 w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!

Serdeczne słowa powitania do młodszych koleżanek i kolegów skierował przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Adam Ośmiański.

Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie  i wokalne. Zapewniali także, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. To był egzamin, który zdali na szóstkę.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały  pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków od rodziców.
Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.