Kolejny sukces dziewcząt w tenisie stołowym

Uczennice naszej szkoły w dniach 4-5 grudnia 2017 roku uczestniczyły  w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 47 przy ul. Zoltana Balo 1 w zawodach tenisa stołowego dziewcząt o Mistrzostwo Warszawy w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Dziewczęta rywalizowały z 16 szkołami podstawowymi w Warszawie.

Naszą Szkołę reprezentowały:

1. Olga Orzewska 5D
  2. Wiktoria Kołakowska 6D
  3. Łucja Homoncik 6D
  4. Magdalena Mikołajczyk 6A

W pierwszym dniu turnieju dziewczęta pokonały swoje rówieśniczki z dzielnicy Ochota oraz Wola, ulegając natomiast dziewczętom z Mokotowa oraz Śródmieścia. Znalazły się w ósemce najlepszych dzielnic Warszawy. W drugim dniu w rozgrywkach grupowych zmagań dziewczęta przegrały z Wilanowem i Mokotowym, pokonały natomiast Bemowo. Wyszły z grupy na 3 miejscu i walczyły z dziewczętami z Rembertowa o 5 miejsce. Nasze uczennice pokonały 3:0 szkołę podstawową z Rembertowa i zajęły 5 miejsce w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych !!!

Nauczyciel wychowania fizycznego
Maria Smuga